MODELÁŽ NEHTŮ

Modeláží nehtů si zkrášlíte své ruce a budete mít z nich radost, kterou uvidí i Vaše okolí. Modeláž nehtů je vhodná u všech tipů nehtů, pro nehty lámavé, třepivé, okousané. Není vhodná u plísní a jinak nemocných nehtů také při léčbě antibiotiky a chemoterapii a při poranění kutikuli, které většinou hrozí u „domácí-neodborné“ modeláže . Při zdobení nehtů je třeba brát zřetel i na Vaše povolání.

Gelové nehty jsou pružné, akryl tvrdší a přilnavější. Vždy je dobré se poradit s manikérkou o výběru materiálu pro modeláž. Nehty se prodlužují různými technologiemi a způsoby. Délku nehtů si zvolíte sama, při první modeláži je lepší zvolit kratší délku nehtů. I když Vám genetika nenadělila ukázkové nehty, můžete je mít. Nehty se musí pravidelně doplňovat, vždy záleží na rychlosti růstu Vašich nehtů, nejčastěji to bývá zhruba 4 týdny. Můžete zvolit klasiku francii-možno i se zdobením nebo se nechat inspirovat v Salonu ze vzorníku.

Doba modeláže se pohybuje kolem 2hodin, záleží na tvaru nehtů, jejich kvality, zvolené délky i vybrané techniky modeláže a také zdobení. Vždy Vám postup ráda řeknu aby jste věděla co na nehet a proč nanáším. Od pilování až po desinfekci. Nehty ani ty po modeláži nejsou z betonu a chtějí také vhodné zacházení, aby jste si neporanila nehtové lůžko je třeba dávat pozor. Pokud se Vám stane, že nehet napraskne nebo se ulomí, je lepší se objednat na opravu. Umělé nehty hlavně nestříhejte, je lepší je zapilovat a s tím Vám také poradím u modeláže. Nehty se dají také pouze potáhnout pro zpevnění, kratší délka je nejvhodnější , kvůli pružnosti při tenčí vrstvě.