Vybíráme z Vašich dotazů

Dobrý den, zajímalo by mě jak dlouho v kuse mohu gelové nehty nosit?

LMSTUDIO: Gelové nehty se dají nosit neomezeně dlouhou dobu, pokud manikérka používá kvalitní přípravky. Nehtové lužko se přirozeně regeneruje a odrůstá tak zdravý nehet. Některé naše klientky již naše studio navštěvují asi 8let.


Jaký je rozdíl mezi gelovými a gelacrylovými nehty?

LMSTUDIO: Dobrý den, obě metody jsou pro přírodní nehty velmi šetrné. Nehtové designerky většinou volí gelacryl v případě, že klientka nehty nadměrně zatěžuje, nebo preferuje jejich delší vzhled. Laik rozdíl na pohled  téměř nepozná. Obě varianty se vytvrzují pod UW světlem a mají přirozený vzhled.

Mohu si umělé nehty lakovat? A jaké laky jsou vhodné? Petra Brno

LMSTUDIO: Dobrý den Petro, pokud máte nehty vymodelované metodou gel, nebo acrygel, můžete používat téměř všechny druhy laků i odlakovačů(vhodnější je samozřejmě bezacetonový). Výše uvedeným druhům modeláže vůbec neškodí. V případě, že máte ale modelář provedenou pomocí akrylové techniky, je důležité používat pouze bezacetonové přípravky, protože akryl  se působením acetonu rozpouští.

Dobrý den , chtěla jsem se zeptat, jak často se musí gelové nehtíky doplňovat?

LMSTUDIO: Dobrý den, většina klientek navštěvuje salon po třech až čtyřech týdnech od předchozí návštěvy. Jinak je doba individuální podle rychlosti růstu přirozeného nehtu.

Jak dlouho u vás trvá kompletní modeláž nehtů, včetně zdobení?

LMSTUDIO: Dobrý den, vzhledem k tomu, že se modeláží nehtů, zabýváme již 8let, jsme schopni vám vysoce kvalitní nehty vymodelovat jakoukoliv technikou již za 1 hodinu.

Chcete se nás zeptat?  Napište nám rádi Vám odpovíme.